Targi Zdrowego Życia w Galerii MAZOVIA

Już wkrótce Płock będzie widniał na mapie Polski jako organizator TARGÓW ZDROWEGO ŻYCIA. W dniach 21-22 września 2013 uczestnicy Targów będą mieli unikalną okazję do zapoznania się z aktualnymi trendami prowadzenia zdrowego trybu życia.

W tak ważnych Targach dotyczących zdrowego życia nie zabraknie również Poradni Żywieniowej!

Targi Mazovia

 

Popularność metamorfoz, bycia fit, dążenia do hollywoodzkiego uśmiechu i utrzymania młodego wyglądu przez jak najdłuższy okres, sprawia, że zaczynamy zwracać uwagę nie tylko na to, co gości na naszym talerzu, jakich kosmetyków używamy, jakie gabinety kosmetyczne wybieramy, ale, że nieustannie poszukujemy nowych, skutecznych rozwiązań, które zapewnią nam zdrowe, lepsze życie. Dlatego postanowiliśmy zorganizować wydarzenie, które stanie się okazją do zapoznania się z ofertą wielu wystawców z regionu i kraju. Zaoferują oni swoje usługi związane z aktywnością, zdrowiem, dobrym samopoczuciem, a także urodą i wypoczynkiem. Pośród wystawców znajdą się również producenci farmaceutyków, zdrowej żywności. Tematyka Targów skupiona będzie wokół problemu zdrowej cery, dobrej sylwetki, zdrowego odżywiania, doboru odpowiednich dla wieku ćwiczeń, suplementów czy sprzętu fitness. Targi Zdrowego Życia to nie tylko teoria, ale i porywająca oprawa, która zachęci nawet laików do zatrzymania się choć na chwilę przy stoisku wystawcy. Uatrakcyjnią je liczne wykłady tematyczne z udziałem fachowców, pokazy, prezentacje sprzętu i zabiegów kosmetycznych, gry i zabawy edukacyjne dla dzieci, degustacje, zdrowa kuchnia i porady żywieniowe, a także liczne konkursy z cennymi nagrodami.

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w wydarzeniu, które nie tylko pozwoli zaistnieć w świadomości potencjalnych klientów czy kontrahentów, ale zrewolucjonizuje pojęcie zdrowia poprzez przedstawienie tematu w niespotykanej dotąd konwencji.

Polacy pragną zmian na lepsze. Coraz więcej osób uczestniczy w zorganizowanych zajęciach w siłowni, zapisuje się do biegu w maratonach czy zrezygnowało z samochodu na korzyść roweru. Widać również, że chętniej sięgamy po naturalne produkty kosmetyczne, częściej szukamy ofert z gabinetów SPA. Ekologiczne produkty, zdrowe odżywianie to pojęcia, które stały się nieodłącznym elementem wielu programów telewizyjnych i publikacji prasowych.

Jednym słowem aktywność fizyczna i zdrowy styl życia są trendy. Co zrobić, by nie stały się dla nas chwilowym kaprysem? Jak wytrwać w swoich postanowieniach w dobie pędu za pieniędzmi i karierą? Na te pytania odpowiedzą eksperci podczas tegorocznej edycji Targów Zdrowego Życia w Płocku

 

Źródło: www.targizdrowegozycia.pl