Nazywam się mgr inż. Agnieszka Kisielewska. Jestem właścicielką Poradni Żywieniowej w Płocku, wykładowcą, dietetykiem, ekspertem żywieniowym restauracji, zakładów spożywczych, klubów fitness i innych firm związanych z promocją zdrowia i aktywnego trybu życia. Z dietetyką związana jestem od ponad 12 lat.

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ukończyłam również studia podyplomowe w zakresie Przygotowania Pedagogicznego.

W 2006 roku założyłam Poradnię Żywieniową w Płocku pierwszą i jedyną wówczas w Płocku. Od tej pory systematycznie i stale prowadzę rozwój swojej firmy.

Jako członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, cały czas podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach naukowych.

Staram się być aktywna zawodowo. Od 2008 roku wspólnie z Zespołem Szkół Budowlanych nr 1 w Płocku prowadzę cykliczne warsztaty żywieniowe w zakresie zdrowego żywienia.

Wielokrotnie współpracowałam z „Kardiofonem” Przychodnią Kardiologiczną Dzieci i Dorosłych jako konsultant i ekspert żywieniowy. Jako partner akcji uczestniczyłam w „Dniu Zdrowia” zorganizowanym przez Okręgową Izbę Lekarską w Płocku. Akcja przeprowadzona była w Galerii Wisła w naszym mieście.

Jestem nauczycielem akademickim, współpracuje z PWSZ w Płocku, ZDZ w Płocku, AP Edukacją w Płocku. Chętnie uczestniczę w zajęciach i warsztatach z dziećmi w szkołach i przedszkolach. Uczestniczę w wykładach i imprezach związanych z promocją zdrowego stylu życia organizowanym przez firmy prywatne, korporacje, agencje eventowe.

Na co dzień moja praca polega na indywidualnym prowadzeniu każdego pacjenta, tworzeniu planu żywienia, który jest dla jego organizmu najbardziej korzystny.

Specjalizuje sięw szczególności w odchudzaniu oraz dieto terapii osób cierpiących na różne choroby metaboliczne (cukrzyca, hipercholesterolemia, nadciśnienie tętnicze).

Na własnym przykładzie sprawdziłam, jak bardzo może poprawić się jakość życia oraz zdrowie poprzez prawidłowe żywienie.

mgr inż. Agnieszka Kisielewska

specjalista ds. żywienia i dietetyki