• ul. Wyszogrodzka 44a, Płock

Poznaj mnie lepiej

mgr inż. Agnieszka Kisielewska – Żuławnik


Z dietetyką związana jestem ponad 20 lat. Ukończyłam studia na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie uzyskując tytuły inżyniera i magistra z zakresu żywienia człowieka zdrowego i chorego. Ponadto swoją wiedzę zgłębiłam na studiach podyplomowych w zakresie przygotowania pedagogicznego.

Od 2006r prowadzę własną Poradnię Żywieniową edukując pacjentów z zakresie zdrowego odżywiania oraz prowadzę dietoterapię  otyłości i schorzeń dietozależnych. Jestem wykładowcą kierunków dietetycznych i prowadzę kursy z zakresu wiedzy żywieniowej. Dodatkowo współpracuję z PZU Zdrowie jako ekspert żywieniowy prowadząc eventy, spotkania z pacjentami oraz pisząc artykuły do prasy branżowej czy stron internetowych.

 Swoje doświadczenie zdobywam w codziennej pracy we własnym gabinecie udzielając porad żywieniowych oraz prowadząc grupowe spotkania. Regularnie poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych, szkoleniach, warsztatach praktycznych. W swojej praktyce opieram się na specjalistycznej literaturze i pracach popartych badaniami naukowymi.

Moje doświadczenie zostało docenione i dostrzeżone przez media. Kilkunastokrotnie udzielałam wywiadów w lokalnej prasie, tv czy portalach internetowych. 

Jestem przede wszystkim praktykiem. Uwielbiam gotować i doświadczać nowych smaków w kuchni.

Moje motto życiowe to:
„Największe bogactwo, to robienie tego, co kochasz”
Collin. P. Sisson

Zapraszam do współpracy