„Sobotnie porcje zdrowia”

Poradnia Żywieniowa włączyła się w cykl akcji organizowanych przez Galerię Mazovia. W pierwszą sobotę października odbył się event „Krew ratuje życie”. Podczas trwania akcji można było zaczerpnąć bezpłatnych porad pediatry, kardiochirurga, ginekologa, neonatologa, lekarza medycyny estetycznej, kosmetologa, pedagoga, logopedy, psychologa oraz dietetyka. Poradnia Żywieniowa została oficjalnym partnerem wspierającym cykl akcji.

Przez cały dzień chętne osoby mogły uczyć się jak udzielać pierwszej pomocy małym dzieciom, dokonać pomiaru cukru, ciśnienia oraz poznać swój wskaźnik BMI obliczany przez Poradnię Żywieniową.

Podczas trwania akcji na scenie z krótkimi wywiadami gościli, m.in. Prof. Romuald Juchnowicz, genetyk Anna Stachurska,  kardiolog dr Andrzej Drzewiecki oraz specjalista ds. żywienia Agnieszka Kisielewska.

Agnieszka Kisielewska podczas udzielania wywiadu.

Agnieszka Kisielewska podczas udzielania wywiadu.

Dużą popularnością cieszyły się konkursy z nagrodami w których do wygrania były pakiety szczepień przeciw grypie, skierowania na zabiegi w kriokomorze, zniżki na zabiegi usuwania cellulitu, blizn i rozstępów oraz bony rabatowe od Poradni Żywieniowej.

Stoisko Poradni, jak zawsze otwarte dla każdego!

Stoisko Poradni, jak zawsze otwarte dla każdego!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania w Galerii Mazovia.